مقالات آموزشی

بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

شض 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی همیشه یک کفپوش محبوب برای سرویس بهداشتی بوده است. البته دلیل خوبی هم دارد. کاشی سرامیک پرسلان ضد آب، مقرون به صرفه و آسان برای نگهداری است. همچنین با گزینه های فراوان در رنگ، بافت و الگوها تنوع بی پایانی دارند. اغلب انتخاب های زیاد می تواند ذهن شما را گیج کند، اما ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا بهترین تصمیم را برای انتخاب کاشی سرامیک سرویس بهداشتی خود بگیرید. این مطلب می تواند در تجربه خرید کاشی سرامیک به شما کمک کند.

 

انتخاب جنس کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

سرامیک ساده یا پرسلان؟

بحثی که وجود دارد این است که جنس کدام برای کفپوش سرویس بهداشتی بهتر است. پرسلان یا سرامیک ساده؟ هیچ جنس کاشی ای وجود ندارد که ذاتاً برای سرویس بهداشتی و حمام بهتر باشد، اما کاشی سرامیک ها ویژگی های متفاوتی دارند. در اینجا مهمترین تفاوت های موجود را بررسی میکنیم:

Frame 1 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

1. چگونه ساخته میشوند؟

هر دو از خاک ساخته شده اند. با این حال، کاشی پرسلان از خاک رس متراکم تر ساخته شده و در دماهای بالاتر ساخته می شود و از سرامیک قوی تر و دارای تخلخل کمتری می باشد. بنابراین، پرسلان برای استفاده در فضای باز عالی است، با این حال همیشه برای هر طراحی داخلی ای مناسب است.

در حالی که سرامیک ممکن است به اندازه پرسلان قوی نباشد، اما به دلیل نحوه استفاده از آن، معمولاً برای سرویس بهداشتی و حمام مناسب است.

 

2. کدام یک تمیزکاری آسان تری دارد؟

کاشی پرسلان در برابر لکه و خط و خش مقاومت بیشتری دارد. اگرچه میزان جذب پرسلان کمتر است، اما باز هم به لعاب و سطح کاشی بستگی دارد. در نهایت، اگر لعاب کاشی سرامیک سرویس بهداشتی و حمام شما درجه بندی شده است، بحث بین سرامیک و پرسلان به اندازه رنگ، بافت و مدل اهمیت ندارد.

حمام ها معمولاً مناطق پر رفت و آمدی مانند راهرو، آشپزخانه و اتاق های لباسشویی نیستند. بنابراین، هر دو نوع ساده و پرسلان کارآمد هستند و باید از نظر تمیز بودن مشابه باشند.

 

Wavy Bus 22 Single 05 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

کاشی پرسلان و سرامیک هر دو بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی محسوب میشوند. فقط مطمئن شوید که کفپوش مورد نظر بر اساس مشخصات سازنده درجه بندی شده است. در آراتایل، بزرگ ترین مرکز خرید کاشی سرامیک در اصفهان، به شما اطمینان میدهیم مطمئن ترین تجربه ی خرید را داشته باشید.

 

3. کدام یک دوام بیشتری دارد؟

پرسلان از دوام بیشتری برخوردار است، اما دوام کاشی به طریقه نصب آن نیز بستگی دارد. کفپوش کاشی در واقع به اندازه لایه زیرین آن قوی است. برای اطمینان از طول عمر کاشی سرامیک سرویس بهداشتی، داشتن نصب مناسب ضروری است.  Schluter Ditra  به عنوان یک لایه زیر کاشی نه تنها به عنوان یک غشای جدا شده، بلکه به عنوان یک ضد آب عمل می کند. همچنین می توانید از غشا و سیم Ditra Heat برای داشتن کفپوش حمامی گرم استفاده کنید!

Frame 2 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

در حالی که پرسلان یا سرامیک برای کف حمام عالی است، فقط مطمئن شوید که بهترین گزینه ی ممکن را انتخاب کنید. ما خوشحالیم که در این مورد کمک می کنیم! در فروشگاه آراتایل،بزرگ ترین مرکز خرید کاشی سرامیک در اصفهان،  ما می توانیم به شما در مورد مزایا و معایب آموزش دهیم تا در تصمیم گیری بر اساس نیازهای شما بهترین کمک ممکن را برسانیم.

 

مدل کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

مدرن یا سنتی

“سنتی” می تواند معانی زیادی داشته باشد. می تواند یک دارای نمای سنگی یا کاشی های شش ضلعی قدیمی باشد. همچنین می تواند به معنی طرح چوب باشدو با این حال، بیشتر به معنای کلاسیک است. کاشی فخار طرح ساب وی یک نمونه ی کلاسیک می باشد.

Frame 3 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

“مدرن” می تواند شامل بافت، اندازه، رنگ و سایر عناصر باشد که برای ایجاد سبک و فضای دلخواه شما ترکیب شده است. کاشی های با ابعاد بزرگ راهی عالی برای انتقال ظاهری مدرن هستند. ناگفته نماند کاشی ها به طور فزاینده ای بزرگتر می شوند زیرا صنعت روند تولید کاشی سرامیک سرویس بهداشتی را بهبود می بخشد. کاشی نگین طرح آرتام یک نمونه از کاشی های مدرن برای سرویس بهداشتی و حمام می باشد.

Frame 4 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

کاشی بزرگ یا کوچک

این مورد کاملا سلیقه ای می باشد اما در اینجا مزایای هر دو را توضیح می دهیم. حمل و نقل کاشی های کوچک راحت تر است. از طرف دیگر ، کاشی های بزرگ برای فضاهای بزرگ عالی هستند. شما به کاشی کمتر و دوغاب کمتر احتیاج دارید. سایز بزرگ برای کاشی سرامیک سرویس بهداشتی همچنین یک ظاهر مینیمالیستی عالی است و می تواند فضای حمام یا سرویس بهداشتی را بزرگتر جلوه دهد.

Frame 5 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

طرح معمولی یا مدل چشمگیر

قسمت مهم انتخاب کاشی این است که شما می توانید تقریباً هر الگو و رنگ دلخواه خود را پیاده سازی کنید! بنابراین، باید از خود بپرسید که هدف از کاشی کاری کف حمام یا سرویس بهداشتی شما چیست؟ آیا سعی می کنید خانه خود را بفروشید؟ پس کاشی معمولی و کلاسیک با جذابیت جهانی بهترین راه است. آیا خانه خود را بازسازی می کنید؟ پس با خلاقیت پیش بروید و مطمئن باشید با کمک همکاران ما در آراتایل، به راحتی به هدف خود میرسید.

 

رنگ کاشی سرامیک سرویس بهداشتی، باعث جلوه دادن به پاکیزگی و زیبایی میشود. مطلب انتخاب رنگ کاشی سرامیک سرویس بهداشتی، به شما در آشنایی با مدل ها و رنگ های موجود کمک میکند.

 

20943401 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

وقتی تصمیم به بازسازی یا ایجاد حمام در خانه خود می گیرید، تصمیمات بی شماری با شما روبرو است. تصمیمی که انتظار می رود لذت بخش ترین باشد انتخاب کاشی است. کاشی سرامیک ها در کل ظاهر و احساس فضای تمام شده را تعیین می کنند و احتمالاً اولین چیزی است که به آن توجه می کنید. البته، هیجان انتخاب کاشی ممکن است ناگهان به علت توجه به انتخاب های بسیار زیاد موجود ، به بلاتکلیفی تبدیل شود. باید روشن یا تاریک باشد؟ براق یا مات؟ مدرن یا کلاسیک؟ این انتخاب ها کافی است تا لذت یک خرید کاشی مطمئن را به استرس تبدیل کنید و نگران این باشید که آیا درست انتخاب کرده اید.

خب نترسید! در ادامه، ما نکاتی را مطرح میکنیم تا کاشی سرامیک سرویس بهداشتی خود را مانند رویایتان، به وافعیت تبدیل کنید!!!

 

عناصر حمام یا سرویس بهداشتی

تصور می کنید اولین چیزی که هنگام ورود به حمام توجه شما را جلب می کند چیست؟ آیا دوش حمام خواهد بود؟ شاید استفاده از کاشی اصلی  را در فضای دوش در نظر بگیرید. آیا توجهتان به وان خواهد بود؟ در اولین قدم، کاشی دیوار مناسب را انتخاب کنید تا بعد به پس زمینه آن تبدیل شود.

به این فکر کنید که از چه کاشی هایی می خواهید برای فضای بین روشویی و کاشی دیوار استفاده کنید. اگر از ابتدا تصمیم بگیرید که نقطه اصلی سرویس بهداشتی شما کجاست، می توانید کاشی هایی را انتخاب کنید که فضای انتخابی شما را تکمیل و تقویت کند.

Frame 6 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

کاشی های برجسته؟؟

یکی از راه های آسان برای شروع انتخاب کاشی سرامیک سرویس بهداشتی و حمام این است که طرحی را بیابید که واقعاً آن را دوست دارید. شاید شما عاشق یک طرح خاص ، رنگ تیره یا یک شکل جالب شده اید. این به عنوان ویژگی حمام شما در  تبدیل می شود که می تواند به عنوان یک سخنگو روی دیوارها نمایان شود و بیانگر سلیقه ی شما باید. یا شاید برای ایجاد جلوه ای درخشان به کف یا محفظه دوش شما استفاده شود.

بنابراین استفاده از کاشی برجسته باید دقت زیادی داشته باشید زیرا استفاده از مدل های خاص، ریسک زیادی به همراه دارد.

Frame 7 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

کفپوش سرویس بهداشتی

اگر قبلاً کاشی مخصوص فضای خود را انتخاب کرده اید، ممکن است بخواهید کاشی کف سرویس بهداشتی خود را فقط به عنوان کاشی مکمل در نظر بگیرید. با این حال، اگر شما چیزی ساده تر برای دیوارها انتخاب کرده اید، آخرین فاکتور ایجاد یک طرح عالی با کف طرح دار است.

Frame 8 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

متراژ سرویس بهداشتی

به طور کلی اگر اندازه سرویس بهداشتی شما کوچک است، ممکن است بخواهید از کاشی های بزرگ در فضا استفاده نکنید. کاشی هایی انتخاب کنید که اندازه اتاق شما را تکمیل کند، بنابراین کاشی هایی با اندازه متوسط برای حمام یا کاشی موزاییکی برای یک رختکن بسیار کوچک میتواند مناسب باشد.

 

20943993 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

فروشگاه اینترنتی خرید کاشی سرامیک آراتایل در اصفهان(گروه بازرگانی آباده) این گزینه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد ک برای تمام محصولات، طرح ها و پارامتر های موجود را بررسی کرده و یا از طریقه تماس با کارشناسان فروش، خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

 

خلاقیت در چیدمان کاشی

وقتی یک کاشی سرامیک سرویس بهداشتی ساده انتخاب میکنید، به این معنی نیست که مدلی خسته کننده است! الگوهای زیادی در چیدمان کاشی سرامیک وجود دارد که می توان با استفاده از این چیدمان های سبک مترو یا مستطیلی از یک مدل ساده، یک طرح جالب ایجاد کرد تا کمی به زیبایی فضای شما اضافه شود.

 

طرح های خلاقانه

اگر به دنبال ایجاد یک حس آبگرم طبیعی برای حمام خود هستید، ممکن است بخواهید یک کاشی الهام گرفته از طبیعت را در نظر بگیرید. کاشی های سنگی، تخته سنگ، تراورتن، کاشی های سنگ طبیعی و کاشی های سنگ مرمر همه به شما ظاهری محکم و ریشه دار در طبیعت می دهند. این طرح ها را با رنگهای چوبی طبیعی تکمیل کنید تا ظاهری آرامش بخش و جوان کننده داشته باشید.

 

ویدیوی زیر نمونه هایی از مدل های کاشی سرامیک سرویس بهداشتی میباشد

 

پنج نکته ی کلیدی

انتخاب کاشی قدم اول است

به طور معمول هنگامی که ما شروع به بازسازی حمام می کنیم، یک کاشی داریم که آرزو داریم آن را در طراحی خود بگنجانیم. گاهی اوقات یک کاشی با جلوه واقعاً خاص یا منحصر به فرد است و گاهی به سادگی می دانید که می خواهید کاشی سفید ساده داشته باشید. در هر صورت ، آن کاشی رویایی را بردارید و از آن به عنوان نقطه شروع کاشی دیگری که برای طراحی حمام خود انتخاب می کنید استفاده کنید.

 

استفاده از حداکثر سه طرح کاشی

با استفاده از اولین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی به عنوان نقطه شروع، میتوانید تصمیم گیری در مورد سایر کاشی هایی که در طراحی خود گنجانده اید را شروع کنید. اگر طراحی شما یک رنگ یا الگوی واقعاً منحصر به فرد است و قرار است نقطه کانونی طراحی شما باشد، رنگهای ظریف تری را از آن بیرون بکشید تا در کاشی های برجسته خود استفاده کنید. اگر انتخاب اول شما واقعاً ساده است (مانند کاشی سفید ساده) ممکن است بخواهید با یک کاشی رنگارنگ یا حتی یک کاشی پنی سفید در مقیاس کوچکتر اضافه کنید تا آن را تغییر داده و خاص تر نشان دهید.

به طور معمول شما یک کاشی کف، یک کاشی دیوار برای محوطه دوش/ وان یا حتی تمام دیوارهای حمام خود و یک کاشی برجسته که به عنوان نقطه کانونی استفاده می شود را انتخاب می کنید. این فقط یک راهنمایی است. از شکستن قوانین کمی نترسید. وقتی صحبت از انتخاب بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی می شود ، با خلاقیت خود و راهنمایی متخصصان ما بهترین کاشی ممکن را برای سرویس بهداشتی خود خریداری خواهید کرد.

 

آراتایل(گروه بازرگانی آباده) بزرگ ترین مرکز فروش کاشی و سرامیک، شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان در اصفهان، با نمایندگی بیش از بیست کارخانه و برند معتبر، آماده انجام خدمات به مشتریان به صورت آنلاین و حضوری می باشد.

 

20945983 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

 

استفاده از یک جلوه خاص در حمام

تعداد زیادی کاشی زیبا برای حمام وجود دارد و مکانی مناسب برای نشان دادن برخی از خلاقیت های شما و بازی با رنگ ها یا الگو های سرگرم کننده بر روی کاشی های حمام است. با این حال، اگر قصد اجرای آن را دارید، طرح را بر روی کاغذ نگه دارید.

این امر ظاهر شما را همبشگی می کند و واقعاً عاملی را ایجاد می کند که شما به دنبال آن هستید زیرا با سایر عناصر اتاق یکسان نمی کند.

Frame 9 1 - بهترین کاشی سرامیک سرویس بهداشتی

اکثرا این سبک حمام با کاشی سفید معمولی انجام می شود، اما این سبک با این کاشی زیبا یک فاکتور عالی محسوب میشود.

  منطقه طرح شما می تواند بزرگ یا کوچک باشد، این به شما بستگی دارد.

 

نگهداری و تعمیر فراموش نشوند…

هیچکس نظافت را دوست ندارد به خصوص نظاقت وان و دوش حمام یا روشویی و سنگ توالت، بنابراین هنگام انتخاب کاشی برای این مناطق بسیار مرطوب، احتمالاً می خواهید از کاشی های پرسلان یا سرامیکی استفاده کنید زیرا عملاً بدون تعمیر و نگهداری هستند.(البته که آب بندی از موارد ضروری و لازم میباشد) کاشی های ساخته شده از سنگ طبیعی نیاز به نگهداری بیشتری دارند.

سنگ های طبیعی منافذ بیشتری دارند بنابراین تمایل دارند گرد و خاک را بیشتر حفظ کرده و کدر کنند. اگر می خواهید بافت را با سنگ اضافه کنید، ممکن است ایده خوبی باشد که از آن روی زمین یا در مناطق کمتر مرطوب استفاده کنید. و گزینه ی آخر، کاشی شیشه ای بسیار زیبا است که یک دیوار عالی یا کاشی برجسته ایجاد می کند. بسیار لغزنده است ، بنابراین روی زمین عملکرد خوبی ندارد.

 

مقیاس کف و دیوار

کاشی های مقیاس بزرگ قطعاً در حال حاضر برای کف سرویس بهداشتی استفاده میشوند. اگر جذب این مدل کاشی سرامیک سرویس بهداشتی شده اید، می توانید از کاشی برش خورده در اندازه های کوچکتر در منطقه ای متفاوت از حمام استفاده کنید. به عنوان مثال اگر از کاشی 12 * 24 در کف استفاده می کنید ، می توانید از کاشی  2 * 2 در حمام برای ادامه رنگ در کل طبقه استفاده کنید ، اما کف دوش بدون لغزش ایجاد کنید.

1/5 (1 نظر)

بازدیدها: 263

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *