قوانین و مقررات خرید اینترنتی و حضوری از شعب آراتایل

1. خرید اینترنتی بر مبنای قوانین و آیین‌نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2. اشتباهاتی که درقیمت محصول باشد قابل اصلاح است .
3. هنگام سفارش کالا ، ثبت یک شماره تلفن معتبر و قابل دسترسی برای مشتریان الزامی است

4. برای اطلاع از قیمت محصولات پس از ثبت درخواست کارشناسان فروش با مشتریان تماس گرفته و یا مشتریان می توانند با شماره 45920-031 داخلی 200یا 213و شماره موبایل 09912749040  تماس حاصل نمایند.

5. در هنگام تحویل کالا مشتریان می توانند فاکتور فیزیکی خود را از راننده دریافت کنند.
6. رانندگان موظف هستند کالا را به صورت سالم تحویل مشتری داده و مشتریان به منزله تحویل گرفتن صحیح و سالم کالاهای خریداری شده باید فاکتور خرید را امضا کنند.
7. ابطال سفارش ثبت شده صرفاً تا قبل از واریز وجه، امکان پذیر می باشد.
8. سفارش خرید و ارسال کالا تنها پس از واریز وجه مربوطه انجام خواهد شد.
9. مشتریان عزیز جهت پرداخت وجه سبد خرید می‌توانند از کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب استفاده نمایند.
10. حمل و تحویل کالا در شهرستان اصفهان توسط آراتایل از 2 ساعت تا حداکثر ظرف 24 ساعت کاری پس از تسویه کامل انجام شده و هزینه حمل به عهده مشتریان عزیز است.

11.اعتبار فاکتور ثبت شده از زمان صدور 48 ساعت می باشد و در صورت گذشت زمان مقرر مسئولیت فقدان، کسری، تغیر درجه و… بر عهده خریدار می باشد.

12.مرجوعی و تعویض به هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

کاشی های دارای گرید C شامل استاندارد نمیباشد و هیچ گونه شکایتی قابل قبول نیست.

14.مربع نمودن کاشی(کالیبره بودن کاشی) باعث سهولت در نصب می شود ولی به دلیل لعابدار بودن نوع کاشی باید به میزان حداقل 2 میلی متر به هنگام نصب لحاظ شود(طبق استاندارد BS8000 انگلستان و موسسه آمریکایی TCNA)

15.کاشی و سرامیک باید از سمت فلش در یک جهت نصب شود.

16.لطفا هنگام تحویل کالا به یکسان بودن کد ودرجه توجه فرمایید. خرابی جنس قبل از نصب قابل پیگیری می باشد.

17.شرکت آراتایل هیچ گونه تعهدی نسبت به دورنگی شدن ، تابدار و یا اختلاف سایز کالا بعد از نصب کاشی را ندارد و اعتراض تا قبل از نصب قابل قبول می باشد و چنانچه کاشی و سرامیک نصب گردد تا 20 متر مربع قابل قبول می باشد و دیگر عواقب پیش آمده به عهده مشتری می باشد.

*در صورت تمایل مشتریان عزیز می توانند نظرات خودرا جهت ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر ، به ایمیل شرکت آراتایل ارسال کنند و یا با شماره 09912749040 ارتباط برقرار کنند.