(گروه بازرگانی آباده)

مستندی از زندگی یک رهبر
از مغازه کوچک به بزرگترین شوروم تخصصی کاشی و سرامیک
در این مستند، با سفری به گذشته، با قدمت و سابقه 60 ساله‌ی حاج رضا آباده دستجردی، شاهد داستان الهام‌بخش او هستیم. از آغازی کوچک در یک مغازه، تا به امروز که شرکت آراتایل با نامی برتر در عرصه‌ی کاشی و سرامیک شناخته می‌شود. او با اراده‌ی مصمم و روحیه‌ی کارآفرینی، به این موفقیت های بزرگ دست یافته است.
حاج رضا آباده فعالیت خود را از دهه 40 شمسی تحت عنوان کالای ساختمانی آباده در حوزه توزیع کاشی و سرامیک و ابزار آلات ساختمانی آغاز کرد. پس از گذشت 5 دهه اولین نمایشگاه تخصصی کاشی و سرامیک در استان اصفهان با عنوان گروه بازرگانی آباده راه انـدازی و پس از آن نمایشگاه های فـرا استانـی افتتاح شد.
این مجموعه از مرداد 1400 با نشان تجاری آراتایل به فعالیت خود ادامه می دهد و هم اکنون با 8 شعبه در استانهای اصفهان، خوزستان و گیلان در خدمت فعالان حوزه صنعت ساختمان می باشد.
آراتایل با مدیریت جناب آقای مهندس یحیی آباده، 60 سال تجربه و تخصص را در کنار پرسنل جوان و آموزش دیده تلفیق و تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرده است.
به امید فردایی روشن

ما می‌دانیم شما چه میخواهید

شرکت ویرا تجارت لیدوما با نام تجاری آراتایل، در زمینه تولید و توزیع تخصصی کاشی و سرامیک در حال فعالیت است. آراتایل رسالت خود را تولید و توزیع محصولات بر سه اصل کیفیت، نوآوری و صداقت قرار داده‌است. این مجموعه 60 سال تجربه و تخصص خود را با علم و فناوری روز دنیا تلفیق نموده و با تکیـــه بر نیــروی جـوان و متخصص، تحولــی بزرگ در صنعـت کاشی و سرامیک ایجاد کـرده‌است. مالکیـت سه برند اختصــــاصی، تولیـــد و همکاری با برندها و کارخــانه‌های معتبر ایران باعث گستردگی و تنوع محصولات به همراه قیمت‌های رقابتی، خدمات پس از فروش، کیفیت، نوآوری و خلاقیت در طراحی گردیده‌است و این جایگاه مهم، مجموعه آراتایل را در زمره برترین تأمین‌کنندگان قرار داده‌است. رضایت مشتریان از کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده همواره یکی از اهداف اصلی این مجموعه بوده‌است.

آراتایل در راستای تحقق رسالت خود با استفاده از نیروی جوان، با دانش و خلاق و همچنین با آموزش های مستمر در واحد های مختلف فروش، کارشناسان خود را برای ارائه مشاور های بهتر، افزایش آگاهی و علم مصرف کنندگان در جهت انتخاب مناسب محصولات آماده می کند.
آراتایل با اتکا به تجربه مدیران توانمند، جوان و پویای خود و نگاه به ظرفیت دانش بنیان مجموعه و تحلیل اطلاعات بازار های داخلی و خارجی، مسیری متفاوت را در صنعت کاشی و سرامیک در پیش گرفته است.

خط تولید کاشی و سرامیک آراتایل

آراتایل با تولید و ارائه محصولات با کیفیت، طبق استانداردهای بیــــن‌المللی و طراحی به‌روز و منحصر به‌ فرد محصولات خود توانسته‌است جایگاه ویژه‌ای در بازارهای جهانی، به‌ویژه کشورهای همسایه ایران و آسیای میانه به‌دست آورد.

مــــا بر آنیم که برترین‌ها را تولید کرده و به بهترین شکل و مناسب‌ترین قیمت در اختیار مصرف‌کنندگان قراردهیم.

 

بزرگترین شوروم تخصصی کاشی و سرامیک در ایران

نمایشگاه مرکزی مجموعه به وسعت 2500 متر مربع با نظر به سبک های متنوع معماری فضایی جذاب و متفاوت را برای انتخابی آگاهانه فراهم کرده است.

سبدکالایی متنوع از سرامیک کف و بدنه و پرسلانی، شیرآلات ، چینی آلات ، وان و جکوزی و …

واحد طراحی Aradesign

آراتایل در سال 1400 هم‌راستا با ایجاد تیم طراحی و معماری آرادیزاین و شروع فعالیت حرفه‌ای خود در این زمینه، اقدام به طراحی بزرگترین نمایشگاه کاشی و سرامیک تعاملی در سطح کشور نموده‌است.

üمجموعه آراتایل با ایجاد نمایشگاهی شیک و مجهز، تلاش نموده فضاهای متنوعی را برای کمک به انتخابی راحت‌تر برای مخاطبین به‌وجود آورد.

üآراتایل با تجربه 60ساله و با کمک‌گرفتن از علم روز و روش‌های مدرن دنیا توانسته فضاهایی با سبک‌های مختلف معماری در کاربری‌های تجاری، فرهنگی،؛ مسکونی، اداری و… ارائه دهد.

üهدف مجموعه آراتایل کمک کردن به مشتریان برای بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب است.

استفاده از هوش مصنوعی برای انتخاب

قابلیت های فوق العاده این نرم افزار اختصاصی هوش مصنوعی آراتایل
1.امکان وارد نمودن تصویر فضای مشتریان
2. امکان چیدمان کاشی و سرامیک در سریع ترین زمان با دقت و کیفیتی بالا
3. امکان تغییر رنگ و نوع متریال جانبی
4. امکان چیدمان فیس های مختلف کاشی و سرامیک به صورت رندوم
5. امکان استفاده آنلاین این نرم افزار از طریق سایت شرکت آراتایل
6. امکان تغیر نحوه قرار گیری کاشی و سرامیک
7. دیتای کامل از تمام محصولات
8. امکان مقایسه دو فضا با متریال متفاوت

 

نمونه پروژه های همکاری شده
آموزش های فنی برای کاشی کاران

1.اولیـــــــــن دوره تخصصی روش‌های نوین نصب  کاشی و سرامیک
2.همراه با کارگاه عملی نصب
3.با ارائه گواهینامه فنی و حرفه‌ای
4.از سوی سازمان فنی و حرفه‌ای استان اصفهان

آموزش های معماری و همکاری با انجمن ها و اساتید این حوزه

1.همکاری و امضا تفاهم نامه با انجمن معماری استان اصفهان
2.دعوت از اساتید حوزه معماری
3.دعوت از دانشجویان و آموزش های مرتبط با این حوزه

تندیس ها و افتخارات