عیب چسب کاشی نسبت به ملات سیمان چیست ؟

مهم‌ترین عیب چسب کاشی و سرامیک نسبت به ملات سیمان قیمت بالاتر آن است. هرچند این مساله لزوماً موجب افزایش قیمت تمام‌شده پروژه نمی‌شود. فرض کنید قصد اجرای پروژه کوچکی را  دارید. در چنین شرایطی با توجه به کاهش هزینه دستمزد کارگر، مدت اجرا، زیرسازی و… نهایتاً در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی خواهید کرد.

چسب کاشی و سرامیک

6 نکته مهم استفاده از چسب های کاشی و سرامیک

  1. بعد از کشیدن چسب روی سطح مورد نظر در یک مدت زمان ۲۰ دقیقه‌ای باید کار نصب انجام گیرد.
  2. استفاده از چسب های پودری کاشی بیشتر برای نصب کاشی و سرامیک برای کف و دیوار مناسب است.
  3. هنگام استفاده از چسب روی دیوار نباید قطر ملات روی سطح زیاد باشد.
  4. برای استفاده از چسب روی دیوار بهتر است از کاردک‌های شانه‌ای استفاده کرد
  5. برای نتیجه‌گیری بهتر، دمای محیط باید بالاتر از ۵ درجه سانتی‌گراد باشد
  6. بعد از استفاده از چسب کاشی و سرامیک روی سطح، آب‌بندی و درزگیری توسط پودر های بندکشی آبگریز فراموش نشود

چسب کاشی و سرامیک

فروشگاه اینترنتی خرید کاشی سرامیک آراتایل(گروه بازرگانی آباده) این گزینه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد ک برای تمام محصولات، طرح ها و پارامتر های موجود را بررسی کرده و یا از طریقه تماس با کارشناسان فروش، خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

انواع چسب کاشی و سرامیک با توجه به کاربرد

چسب کاشی انعطاف‌پذیر

چسب کاشی و سرامیک انعطاف‌پذیر در زمان نصب در مکان‌هایی که جابه‌جایی اندک یا ارتعاش دارند مورد نیاز است. این موضوع بسیار مهم است زیرا بیشتر چسب‌ها در این موقعیت‌ها ترک می‌خورند. بهترین چسب کاشی انعطاف‌پذیر در بازار چسب لاتکس نازک است.

چسب کاشی ضدآب

این چسب ها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که اتصال در مکانی است که اغلب در معرض آب و رطوبت است مانند آشپزخانه یا حمام .

چسب کاشی مقاوم در برابر گرما

این چسب ها زمانی که کاشی‌کاری در مکان‌های در معرض آتش نیاز است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علت اینکه دمای بالا می‌تواند به چسب های عادی آسیب برساند باید از چسب مقاوم در برابر گرما استفاده شود.

به هیچ عنوان نباید از مواد آلی در شرایط با دمای بالا استفاده کرد. برای کاشی‌کاری به چسبی از نوع نازک که توانایی مقاومت در دمای بالای ۴۰۰ درجه فارنهایت را داشته باشد نیاز است.

چسب کاشی اپوکسی

این نوع چسب برای برنامه‌های کاربردی زیادی که کاشی‌کاری در معرض رطوبت، حملات شیمیایی و یا ترافیک سنگین مکرر است می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. چسب های کاشی و سرامیک اپوکسی برای توانایی بالا برای فراهم آوردن اتصال با مقاومت قابل توجه برای کاشی‌کاری‌های عمودی و افقی داخلی همراه با مقاومت بالا در برابر دماهای بالا و انقباض در حاشیه در هنگام نگه‌داری شناخته شده‌اند.

این چسب برای نصب انواع مختلف مصالح از جمله سرامیک، سنگ معدن، چینی، گرانیت، تخته سنگ، موزاییک با نمای مرمر و کاشی های سنگی حساس به رطوبت مورد استفاده قرار می‌گیرد.چسب های اپوکسی همچنین برای مکان‌هایی به کار می‌رود که معمولا نیاز به استفاده از مواد شیمیایی شوینده دارند.

چسب کاشی و سرامیک

آراتایل(گروه بازرگانی آباده) بزرگ ترین مرکز فروش کاشی و سرامیک، شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان در اصفهان، با نمایندگی بیش از بیست کارخانه و برند معتبر، آماده انجام خدمات به مشتریان به صورت آنلاین و حضوری می باشد.

 

چسب کاشی و سرامیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *