بعد از انتخاب کاشی و سرامیک برای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون، باید به چیدمان کشی آن فکر کنیم. ما در اینجا 10 الگو اصلی چیدمان کاشی کف را به شما معرفی می کنیم.

۱. چیدمان راست و مستقیم کاشی و سرامیک

این چیدمان ساده ترین الگوی چیدن کاشی ها در کف است که زیبایی کاشی را به نمایش می گذارد. کاشی ها به صورت پشت سرهم قرار می‌گیرند و بندهای کاشی همگی در یک امتداد هستند.

چیدمان کاشی کف

۲. چیدمان لوزی (قطری و مورب)

در این حالت سرامیک‌ها با زاویه‌ ۴۵ درجه نسبت به هم قرار می‌گیرند و طرح لوزی را می سازند. این نوع چیدمان باعث بزرگ‌تر نشان دادن فضا می‌شود و جذابیت بیشتری به کف می دهد و حس گستردگی به آن می بخشد.

چیدمان کاشی کف

۳. چیدمان آجری کاشی و سرامیک

این یک روش ابتدایی و قدیمی برای کاشی کاری است که الگوی آجری نامیده می شود. در این چیدمان، هر ردیف کاشی به اندازه ی نصف کاشی نسبت به ردیف قبل جا به جا می شود.

چیدمان کاشی کف

۴.چیدمان شطرنجی کاشی و سرامیک

این طرح برای کاشی های دو رنگ استفاده می شود که یکی در میان کاشی ها در دو رنگ ایجاد می شود که می توانند مستقیم یا مورب چیده شوند.

چیدمان کاشی کف

۵. چیدمان قطری خال دار کاشی و سرامیک

در این الگو کاشی های بزرگ با کاشی های کوچک تر که برش داده شده اند یا به همین اندازه هستند برجسته در فواصل منظم قطع شده اند.

چیدمان کاشی کف

۶. چیدمان چرخ دنده ای کاشی و سرامیک

در این طرح یک کاشی مربعی کوچک در وسط قرار می‌گیرد و کاشی ‌های مربعی با ابعاد بزرگ‌تر در چهار طرف مربع کوچک‌تر جاگذاری می‌شوند. این طرح بیشتر در فضای های بزرگ مثل پاساژ ها و فروشگاه ها استفاده می شود.

سینک ظرفشویی

فروشگاه اینترنتی خرید کاشی سرامیک آراتایل(گروه بازرگانی آباده) این گزینه را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میدهد ک برای تمام محصولات، طرح ها و پارامتر های موجود را بررسی کرده و یا از طریقه تماس با کارشناسان فروش، خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید.

7. چیدمان حصیری کاشی و سرامیک

این الگوی کلاسیک با مربع ها و مستطیل ها ایجاد شده است که حس طرحی زیرو رو بافته شده را ایجاد می کند.

چیدمان کاشی کف

۸. چیدمان مدولار کاشی و سرامیک

در این نوع چیدمان سه کاشی یا بیشتر با اندازه های مختلف یک الگو را شکل می دهند. مثلا نمونه ای که در تصویر می بینید مدل ورسای است.

9.چیدمان چپ و راست کاشی و سرامیک

این نوع بیشتر در چیدمان پارکت‌ها دیده می‌شود، این الگو بافت بصری پیچیده و سطح بالایی به کف می دهدکه برای کاشی و سرامیک هم کاربرد دارد. انواع سرامیک‌های کف سالن با شکل مستطیلی و با زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم قرار می‌گیرند.

10. چیدمان آسیاب بادی کاشی و سرامیک

در این الگو، یک کاشی مربع با چهار کاشی مستطیل احاطه شده و حس شبکه ای از نقطه ها را ایجاد کرده است.

نمونه های دیگری از چیدمان به صورت شش ضلعی ، سه بعدی ، زیگزاکی ، فرش سرامیکی و طرح های دیگر که می توانید با خلاقیت خود آن را طراحی کنید:

11. چیدمان سرامیک کف به صورت فرش سرامیکی

12. چیدمان 6 ضلعی

13. چیدمان سه بعدی

آراتایل(گروه بازرگانی آباده) بزرگ ترین مرکز فروش کاشی و سرامیک، شیرآلات و لوازم بهداشتی ساختمان در اصفهان، با نمایندگی بیش از بیست کارخانه و برند معتبر، آماده انجام خدمات به مشتریان به صورت آنلاین و حضوری می باشد.

 

چسب کاشی و سرامیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *